Vaše připomínky
Vážení badmintonisté, tato informace se týká Vás všech starších 18 let. Jelikož se množí připomínky na řízení tréninků všech skupin, potřebuji od Vás konkrétní připomínky i s možným návrhem řešení dané situace. Za mou osobu se nebudu bránit tomu, když se mladí hráči zapojí do tréninků, případně  i vytvoří tréninkové plány pro danou skupinu, kde budete chtít pomoci. Jako kompenzaci navrhnu výboru snížení Vašich oddílových příspěvků.

Zde budete moci sledovat práci v našem klubu, přestupy našich hráčů a příchody nových hráčů, hodnocení turnajů od trenérů a jejich připomínky.

Příchody a odchody

Odchody a příchody

Začneme letošními změnami v kádru. V lednu jsme na žádost rodičů našich hráček pustili do konkurenční TJ Proboštov dvě naše hráčky Nicolu Königovou a Karolínu Fišerovou, opačným směrem naše řady posílil Jirka Kočí do družstva dospělých.

Podařilo se nám získat na přestup talentovaného Dominika Hykyše z Ústí nad Labem, který patří k nejlepším starším žákům v kraji.

Dominik Hykyš překvapil

Postup Dominika Hykyše do čtvrtfinále GP A v Orlové

Dominik Hykyš hned po svém nástupu přesvědčil všechny trenéry i hráče o svých kvalitách, když nejprve na GP C U15 s přehledem vyhrál dvouhry a postoupil na republikový turnaj do Orlové, tam potom k údivu všech dokázal postoupit ve dvouhře i čtyřhře do čtvrtfinále. Zejména ve dvouhře překvapil svým postupem přes nasazeného Kokoře z Aše, o postup do semifinále potom prohrál s pardubickým Ehmem po vyrovnaných setech 15:21 a 17:21. Vrepublikovém žebříčku nyní Dominik Figuruje na skvělém 7.místě, což znamená přímý postup na další republikový turnaj.

Obrovská gratulace