Informace o turnajích
Zde budou vyvěšeny nominace na jednotlivé turnaje, hodnocení hráčů na turnajích a výsledky

Skvělé vystoupení mladších žáků na    GP C v Liberci

O víkendu se naši mladší žáci zúčastnili postupového GP CU13 v Liberci a nevedli si vůbec špatně, hned 4x jim pomyslně zacinkala medaile. Hned 2x to byl bronz díky  výbornému výkonu Honzy Brunce ve dvouhře a společně s Markem Štychem i v deblu a 2x dokonce stříbro a jen krůček od postupu na GP A. Překvapivě se do finále dostali Honza Brunc s Veronikou Hokrovou v mixu a Veronika Hokrová s Adélkou Trnkovou ve čtyřhře děvčat.

Ani další naši hráči ve dvouhrách nezklamali, když dokázali postoupit mezi osm nejlepších.

Gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů.

Naše úspěchy za listopad a prosinec 2016

Tomáš Pospíšil a Dominik Hykyš si zajistili postup na MČR U15 v Heřmanově Městci

Tomáš Pospíšil si v v listopadu zajistil postup ve dvouhře a čtyřhře na OP starších žáků, když ve dvouhře dokázal s přehledem využít poměrně příznivého losu, kde sice ve 2. kole narazil na druhého nasazeného Tomáše Demutha z Baníku Most, toho ale s přehledem porazil a další těžký soupeř na něho čekal až ve finále, kde Tomáš narazil na oddílového kolegu Dominika Hykyše, který již měl jistý postup díky postavení na žebříčku. Zápas vyhrál jasně Dominik Hykyš, ale na Tomáše ještě čekaly souboje ve čtyřhře, kde hrál s T.Demuthem a tak pošetřil síly. Vyplatilo se to, protože kluci debla vyhráli a získali další postupové místo na MČR.

Družstvo mladších žáků překvapivě v Liberci získalo bronzové medaile pod vedením B.Svobody, když jako nejmladší dokázali z 3. místa vystrnadit hráče Liberce B. Naše barvy hájili: Jan Brunc, Jirka Langmaier, Marek Štych, Tereza Dvořáková, Adélka Trnková a Veronika Hokrová. Fotografie budou v galerii...

Na MČR se naši hráči přes enormní snahu daleko nedostali, když doplatili na těžký los a tak ve dvouhře bylo jediným ale cenným vítězstvím utkání Tomáše Pospíšila o pořadí. Dominik Hykyš tímto turnajem končí v kategorii žáků a přepouští tak místo naší jedničky Tomášovi, který bude v lednových žebříčcích kolem 13. místa v republice.


TJ Proboštov pořádá 26.11.2016 GP C dospělých

TJ Proboštov pořádá 26.11.2016 GP C dospělých v tělocvičně Hotelové školy v Teplicích, startovné: dvouhra 80Kč, čtyřhry 70 Kč a mixy 50Kč

Nominace na OP U15

.Na OP starších žáků v Ústí nad Labem dne 19.11.2016 jsou nominováni: Dominik Hykyš, Jiří Jordán, Tomáš Pospíšil a Martin Kytka

Sraz v 7,45 u mekáče, startovné 50Kč za disciplínu

Trenéři na turnaji Bohuslav Svoboda a Vlastimil Valter


Marek Štych velmi dobře reprezentoval na Czech Talentu v Krumlově

Marek Štych se zúčastnil o víkendu turnaje Badminton Czech Talent nejmladších žáků.

V soutěži družstev 3x zvítězil a 2x prohrál.

V nedělním turnaji jednotlivců se dokázal ještě zlepšit a obsadil výborné 8. místo.

zde je jeho bilance z neděle:

8.Štych Marek (OS Goram Teplice), 6:6 (106:97) 20 b.

(1) Waliszewski Marek (Sportclub Metalurg) 3:3 (1:1/11:8 | 9:11); (2) Ickert Daniel (BK TJ Baník

Most) 1:5 (0:2/3:11 | 7:11); (3) Pelcr Jan (TJ Sokol Doubravka) 1:5 (0:2/7:11 | 5:11); (4) Pražák

Denis (SKB Český Krumlov) 6:0 (2:0/11:4 | 11:3); (5) Havlíček Vojtěch (TJ Sokol Polabiny

Pardubice) 3:3 (1:1/9:11 | 11:9); (6) Marťán Michal (SKB Český Krumlov) 6:0 (2:0/11:3 | 11:4);

Dorostenci na OP U19 vybojovali bronz

Na Oblastním přeboru v Mostě vybojovali tepličtí dorostenci jednu bronzovou medaili o kterou se postarali Jan Králíček a Ondřej Valter ve čtyřhře, když v prvním kole porazili druhé nasazené Hájka s Abrahamem a v semifinále po boji prohráli s párem Cach- Marek ve třech setech.              V ostatních disciplínách se nám již tolik nedařilo, ač už to bylo o kvalitách soupeřů nebo o smůle   v koncovce.

Nominace na OP U19

Most, hala Lokomotiva, 5.11.2016

Na OP U19 v Mostě jsou nominováni:

Ondřej Valter, Jan Králíček, Martin Lukeš, Lenka Svobodová a Klára Hejčlová, startovné 50Kč za disciplínu, sraz bude upřesněn na čtvrtečním tréninku.

Nominace na turnaje 29.-30.10.2016

Nominace na MČR družstev dorostu a OP U13

Nominace na OP U13 v Liberci 29.10.2016: Kryštof Pejřimovský, Jiří Langmaier, Dominik Martínek, Tereza Dvořáková, Adéla Trnková A Veronika Hokrová

Startovné 50Kč za disciplínu, sraz u mekáče v 6,15

Doprovod na turnaji: Bohuslav Svoboda a Zdeněk Pejřimovský

Předvánoční badmintonový turnaj          v Žalanech

Každoroční předvánoční Šmrdla bude 10.12.2016

Předvánoční turnaj libovolných čtyřher z řad členů, rodičů a přátel našeho oddílu se uskuteční 10.12.2016 v Žalanech od 9 hodin, sporovní zápolení bude zakončeno večerním posezením v nádherné hospůdce Na statku v Úpořinách. Předpokládám, že součástí setkání bude i dodatečná gratulace k nádhernému jubileu našeho teplického badmintonového tatínka Milana Novotného!!!!!     


NOMINACE NA MČR DRUŽSTEV

Zúžení nominace na MČR družstev dorostu

Na Mistrovství ČR družstev dorostu jsou nominováni: Ondřej Valter, Jan Králíček, Tomáš Pospíšil, Lenka Svobodová, Klára Hejčlová a Simona Habancová.

Trenér: Vlastimil Valter


Z turnaje se náš tým musel z pracovního vytížení trenéra a řidiče odhlásit!!!!

NOMINACE NA OP U17

MOST 22.10.2016

Na Oblastní přebor kategorie U17 v Mostě jsou nominováni:

Jan Králíček, Dominik Hykyš, Jiří Jordán, Tomáš Pospíšil, Nikola Jedličková a Klára Hejčlová

Sraz v sobotu 22.10.2016 u mekáče v 7,45

Startovné 50Kč za disciplínu

Hraje se ve sportovní hale u fotbalového stadionu

Trenér : Kateřina Srpová

Marek Štych v nominaci Regionálního výběru U11

Ve výběru Severních Čech je nejmladší teplická naděje

Prvního velkého úspěchu se dočkal náš nejmladší registrovaný hráč Marek Štych, který byl na základě svých výkonů nominován na turnaj Regionálních výběrů do 11 let v Českém Krumlově. Jedná se o soutěž družstev, ve které jsme již několikrát dosáhli velkého úspěchu. Přejeme Markovi a celému týmu hodně štěstí.

Dorostenecké družstvo se zúčastní MČR družstev v Brně

Tepličtí v přípravě na vrchol sezóny

Vrchol letošního roku mají před sebou tepličtí dorostenci, kteří se zúčastní Mistrovství České republiky družstev. V konkurenci 12 družstev rozhodně nebudeme patřit mezi favority , ale využijeme možnosti zahrát si proti nejlepším hráčům této kategorie.

Širší nominace: Ondřej Valter, Jan Králíček, Dominik Hykyš, Jiří Jordán, Tomáš Pospíšil, Lenka Svobodová, Klára Hejčlová, Rozálie Nerudová a Simona Habancová. Trenér Vlastimil Valter

Odjezd 27.10.2016 - přesný čas a místo bude ještě upřesněno

Mladší žáci vystrkují růžky

V Mostě cinkaly medaile

Mladší žáci pod vedením Bohouše Svobody sbírali body na otevřeném turnaji GP D U13 v Mostě a rozhodně se neztratili. Ve dvouhře dívek došla až do semifinále Tereza Dvořáková, těsně pod medailovými stupni zůstali další tepličtí hráči Jirka Langmaier, Kryštof Pejřimovský, Marek Štych a Adélka Trnková.

Ve smíšené čtyřhře brali bronz Dominik Martínek s Terkou Dvořákovou.

Ve čtyřhrách jsme postoupili až do finále, kde však byli nad síly našich hráčů Honzy Brunce s Kryštofem Pejřimovským Seidl s Ickertem z Mostu a na své soupeřky Bechyňskou se Zavadilovou nestačily naše naděje Terka Dvořáková s Adélkou Trnkovou.

Výkon našich hráčů však snese přísná měřítka a tak změna tréninků nese první ovoce

Dominik Hykyš vítězem čtyřhry v Praze

Úspěch teplického hráče na GP B U 15 v Praze

Dominik Hykyš veze dva cenné kovy z GP B v Praze.Dominik vybojoval nejprve výborné 3. místo ve dvouhře, když podlehl až v semifinále pozdějšímu vítězi Kokořovi z Aše. Vše si vynahradil ve čtyřhře, kde startoval s kladenským Morávkem. Chlapci byli nasazeni jako pár č.1 a své postavení dokázali obhájit, když ve finále porazili třetí nasazené Dostála s Frankem. Gratuluji Dominikovi   k velkému úspěchu a držíme palce v další části sezóny.

4x bronz z GP C dospělých v Liberci

Úspěšný vstup teplických badmintonistů do podzimní části sezóny


Zdařilý vstup do sezóny zažili tepličtí badnintonisté o víkendu v Liberci, když nám hned 4x zacinkalo, byť vždy bronzově. Uvedly se i obě mostecké akvizice, když kromě mixu , vybojovali Honza Králíček a Kateřina Srpová bronz i ve dvouhře a čtvrtou bronzovou přidali Ondra Valter s Lenkou Svobodovou v mixu.

Nominace na turnaje září 2016

GP B  U15 Praha Radotín 10.9.2016 - Dominik Hykyš

GP C dospělí Liberec Harcov 10.9.2016 - Tomáš Sýkora, Ondřej Valter, Jan Králíček, Karolína Hrbáčková, Kateřina Srpová, Lenka Svobodová, Simona Habancová

Trenér V.Valter

Sraz v 6,00 u mekáče, startovné jako obvykle

GP B U19 Orlová Lutyně 16.9. - 18.9.2016 - Ondřej Valter, Jan Králíček, Lenka Svobodová, Klára Hejčlová

Trenér V.Valter

Odjezd v 11,30, startovné 100Kč za disciplínu, ubytování 350Kč

Otevřené GP C U 15 Liberec 17.9.2016 - Tomáš Pospíšil, Martin Kytka, Jiří Jordán, Kryštof Pejřimovský, Jiří Langmaier, Dominik Martínek, Jan Brunc, Marek Štych, Tereza Dvořáková, Adéla Trnková

Trenér : Bohuslav Svoboda

Sraz v 6,00 u mekáče, startovné 50Kč za disciplínu